KOMPOZİT DECK

PİMAWOOD  Ahşap Kompozit Sistemleri,  Ahşabın doğallığı ve Plastiğin mukavemet özelliğinin birleşmesinden meydana gelmiş mühendislik harikası bir üründür. 


Tüm dünyada WPC (wood-plastic composite/ahşap-plastik-kompozit) olarak tanınan ve kullanılan ürün, ahşap malzemelerin olumsuzlıuklarına alternatif olması amacıyla geliştirilmiştir. Hava koşullarının yarattığı olumsuzluklardan etkilenmeden estetik ve fonksiyonel dış mekan tasarlanmasını sağlar. 


NAURDECK Üst ve Alt yüzeyleri iki farklı desende üretilen oldukça fonksiyonel ve kullanışlı bir üründür. Bir yüzeyine Embossing yöntemi ile ahşap görünümü kazandırılmış ,  diğer yüzeyine ise fırçalanarak formlanmış bir görünüm sağlanmış olarka üretilir.


NATURDECK, farklı geometrilere sahip mekanlarda dahi detay çözümlerine olanak veren yardımcı profilleri ile kompakt bir sistemdir. Değişik renklerdeki alüminyum bitiş profilleri tasarımcıların ve son kulanıcıların beğenisine sunulmuştur. Boya ve bakım gerektirmez. Her türlü iklim şartlarında dahi yerini ve şeklini korur.

 

* Bahçeler, Teraslar, Havuz Kenarları, Plajlar, İskeleler, Basamaklar, Yürüyüş Yolları, Platformlar, Verandalar, Pergolalar


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Pimawood kaplama profilleri, su itici bir malzeme ile kaplanır.

 

Bu kaplama sebebi ile ambalajı yeni açılmış (**) profiller ile ulaşacağı son ve doğal doku (*) arasında farklılık vardır.

 

Renk örnekleri temsilidir.